Kurier wpadł z marihuaną. To koniec jego pracy w tym zawodzie

, Na sygnale, Wiadomości, 12.12.2020 15:20,
Wszystko zaczęło się od... niewłączonych świateł mijania w busie.
Kurier wpadł z marihuaną. To koniec jego pracy w tym zawodzie
W środę (9.12) w Grzechyni w powiecie suskim policjanci z zespołu prewencji Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim zatrzymali kierującego busem marki Opel, który to poruszał się bez włączonych świateł mijania. Mężczyzna świadczył usługi kurierskie.


W trakcie kontroli policjanci nabrali podejrzeń, że 23-letni kierowca może być pod wpływem środków odurzających. W związku z tym policjanci zabezpieczyli od niego krew do badań laboratoryjnych.

Chwilę później znaleziono przy nim susz roślinny zawinięty w folię aluminiową, który po przeprowadzonym badaniu okazał się marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany.

Za posiadane środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności, a w przypadku potwierdzenia kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających kara do 2 lat pozbawienia wolności jak również będzie miał zakaz prowadzenia pojazdów i obciąży go obligatoryjne świadczenie pieniężne w wysokości nie mniejszej niż 5 tys. zł.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy