reklama

Kulisy morderstwa w Wadowicach. Ciało urzędniczki znaleziono w wersalce [VIDEO]

Na sygnale, Wiadomości, 16.02.2022 19:55, DK
Do brutalnego morderstwa doszło pod koniec 2006 roku.
Kulisy morderstwa w Wadowicach. Ciało urzędniczki znaleziono w wersalce [VIDEO]
Popularny youtubowy program Kryminalny Patrol prowadzony przez Dariusza Nowaka, byłego rzecznika prasowego małopolskiej policji a później Komendanta Głównego Policji, tym razem wziął na celownik głośną sprawę sprzed lat. Chodzi o zabójstwo urzędniczki ZUS-u z Wadowic, która została uwiedziona a następnie zamordowana.

Do brutalnego morderstwa doszło pod koniec 2006 roku. Ciało kobiety morderca ukrył w wersalce.
„Mirosław C. siedzi w więzieniu za podwójne zabójstwo. Ofiar szukał m.in. w rubrykach z ogłoszeniami matrymonialnymi w gazetach. Raz twierdził, że jest pracownikiem tajnych służb i prosił o pożyczkę na zakup telefonu. W 2006 roku poznał w Wadowicach urzędniczkę ZUS, którą udusił w jej własnym mieszkaniu. Zwłoki schował w wersalce. Mirosław C. wpadł na dworcu w Katowicach, gdzie umówił się na randkę z policjantką. Była to zasadzka przygotowana przez policję z Krakowa i Wadowic. W jego mieszkaniu znaleziono kradzione karty kredytowe i dokumenty. Podwójny morderca za kratami spędzi resztę życia. Ta tragiczna historia to przestroga dla wszystkich korzystających z aplikacji randkowych, takich jak np. Tinder, czy Badoo - uważajmy, komu na nich ufamy.”

- tak Dariusz Nowak w swoim najnowszym filmie opisuje kulisy tej zbrodni.

Zobaczcie nagranie


https://www.youtube.com/watch?v=YwFMg5UIesM

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy