reklama

Ktoś chciał uprowadzić dziewczynkę? Policja: nie mamy takiego zgłoszenia

, Na sygnale, Wiadomości, 12.09.2018 15:00, red
Nie wiadomo, czy to plotka czy na razie niepotwierdzony fakt. Na wszelki wypadek ostrzegamy.
Ktoś chciał uprowadzić dziewczynkę? Policja: nie mamy takiego zgłoszenia
Do tej sytuacji miało dojść niedawno w Roczynach k. Andrychowa w okolicy jednego ze sklepów. Jak przekazuje nam mieszkanka, ktoś widział, że zatrzymał się tam biały bus, z którego wyskoczył mężczyzna i chciał wciągnąć do auta dziewczynkę wracającą ze szkoły. Dziewczynka zaczęła krzyczeć, bus odjechał. Tak przedstawia się informacja przekazywana przez mieszkańców.

Prawda? Niestety, na razie nie wiadomo. Jak się dowiadujemy od Agnieszki Petek, rzeczniczki komendy powiatowej policji w Wadowicach, policjanci nie otrzymali w ostatnim czasie żadnego typu zgłoszenia.

Na pewno nie jest to pierwsza tego typu sytuacja w regionie. Regularnie pojawiają się informacje, że ktoś kogoś chciał uprowadzić czy porwać. Policja podchodzi do tego priorytetowo.

Kilka tygodni temu policjanci na przykład sprawdzali szokującą informację od mieszkańców, że w rejonie Brzeźnicy ktoś uprowadza ludzi i wycina im organy wewnętrzne. -Informacja nie znalazła potwierdzenia – informuje nas rzeczniczka policji.

Bez względu na wszystko, trzeba jednak uważać.

- Trzeba chronić nasze dzieci – pisze do nas mieszkanka, która poinformowała nas o Roczynach.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy