reklama

Kto zamordował mieszkańca?

, Na sygnale, Wiadomości, 15.06.2022 21:15, eł

Trwa śledztwo w tej sprawie.

Kto zamordował mieszkańca?

To już pewne, że 62-letni mężczyzna, którego ciało odnaleziono w jednym z domów w Stroniu (gmina Stryszów), został zamordowany. Prokuratura nie ujawnia na razie żadnych szczegółów sprawy, ale przyznaje, że śledztwo prowadzone jest pod kątem zabójstwa.

Jak wieść gminna niesie, mężczyzna miał rany kłute, zadane ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem. Prokuratura nie zdradza na razie takich informacji, prócz tego, że na ciele faktycznie widoczne były obrażenia, które wskazują na to, iż denat jest ofiarą zbrodni.

- W sprawie zwłok mężczyzny, ujawnionych w miejscowości Stronie, zostało wszczęte śledztwo o przestępstwo z artykułu 148 paragraf 1 Kodeksu karnego. Z uwagi na etap postępowania, prokuratura nie udziela bliższych informacji w tej sprawie – tyle tylko ujawnia na razie Janusz Hnatko, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Wymieniony przez niego paragraf artykułu 148 brzmi: „Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności”. Do zbrodni doszło w nocy z 10 na 11 czerwca. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Wadowicach.


Foto: Pexels

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy