reklama

Kradzież w kościele. Złodziej już zatrzymany

, Na sygnale, Wiadomości, 09.11.2018 15:30, red
Kradzież w kościele. Złodziej już zatrzymany
Kilka dni temu kalwaryjski komisariat został poinformowany, że w kościele na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska doszło do kradzieży. Jak ustalili policjanci z kościoła został skradziony projektor o wartości około 3 tysięcy złotych.

- Z uwagi na charakter sprawy do czynności włączyli się funkcjonariusze Referatu Kryminalnego, którzy w wyniku podjętych działań ustalili sprawcę przestępstwa. 4 listopada br. policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, w miejscu jego zamieszkania, który podczas przesłuchania przyznał się, że dokonał kradzieży. Złodziej usłyszał zarzut z art. 278 KK, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5 - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy