Kradzież rozbójnicza w Kauflandzie. Poturbowany ochroniarz

, Na sygnale, Wiadomości, 12.12.2018 14:05, PG/WB
W całym mieście trwają poszukiwania złodzieja.
Kradzież rozbójnicza w Kauflandzie. Poturbowany ochroniarz
Jak poinformowali nas Czytelnicy w środę (12.12) około godz. 13:00 pod hipermarket Kaufland w Andrychowie zjechało się kilka radiowozów policyjnych na sygnale. Co tam się wydarzyło?

Sytuację potwierdza nam rzecznik wadowickiej komendy policji Agnieszka Petek. Ze wstępnych informacji wynika, że doszło tam do kradzieży rozbójniczej. Są prowadzone poszukiwania sprawcy.

Z relacji świadków wynika, że łysy mężczyzna w wieku około 25 lat zaczął szarpać się z ochroniarzem, kiedy ten chciał żeby pokazał co ma w torbie. Mężczyzna uciekł a teraz w całym mieście poszukują go policjanci. Do poszukiwań zaangażowano nawet psa tropiącego.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 12.12.2018 22:15

Żeby tak szybko biegali za tymi wszystkimi Vincentami Rostowskimi i Tuskami. Chłopak tylko drobne fanty niósł a tamci bandyci wozili szmal całymi reklamówkami.

mylles, 12.12.2018 21:41

Niech zatrudniają dalej dziadków z grupą inwalidzką to takich incydentów będzie więcej. Ochroniarz powinien mieć jakąś posture wzbudzac respekt. U nas sa tylko emeryci co patrzą w ekranik spod wąsa. Nie jeden małolat jakąś drobnice zwinął bo taki dziadyga nawet nie ruszy w pościg no bo z czym i po co.