Koszmarny sobotni poranek na drogach. Wypadek za wypadkiem. Jedna osoba nie żyje

, Na sygnale, Wiadomości, 14.07.2018 09:20, red
W sobotę od godzin porannych służby ratownicze mają mnóstwo pracy na drogach regionu. Doszło do kilku bardzo poważnych zdarzeń.
Koszmarny sobotni poranek na drogach. Wypadek za wypadkiem. Jedna osoba nie żyje
Jak już pisaliśmy, w sobotę po 4 rano do wypadku doszło w Andrychowie na ulicy Szewskiej. Samochód uderzył w drzewo i spłonął. Kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.


Również po 4 rano do wypadku doszło w Skawicy (powiat suski). Auto dachowało na poboczu. Dwie osoby - pasażer i kierowca - trafiły do szpitala. Jeden z poszkodowanych, 21-letni mężczyzna, zmarł w szpitalu.

Kolejny wypadek miał miejsce w Sosnowicach na drodze krajowej nr 44 k. Brzeźnicy. Około 8 rano samochód uderzył tam w betonowy mostek. Jedna osoba została ranna i przewieziona do szpitala, a na miejscu działania ratownicze prowadzili strażacy z OSP Brzezinka, OSP Sosnowice, JRG Wadowice i zespół ratownictwa medycznego.

O 8:30 rano kolejny wypadek - tym razem w Wadowicach na ulicy Zegadłowicza (DK28). Samochód osobowy potrącił tam pieszą. Kobieta przewieziona została do szpitala.

Policja ustala przyczyny tych wszystkich zdarzeń i apeluje o ostrożniejszą jazdę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 15.07.2018 04:51

Wszyscy kierowcy zostali pouczeni