Koronawirus w regionie. Dane z sanepidu - 10 sierpnia

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 10.08.2020 10:57,
Poniedziałkowy raport sanepidu.
Koronawirus w regionie. Dane z sanepidu - 10 sierpnia
W poniedziałek (10.08) przed południem małopolski sanepid informuje, że zakażenie koronawirusem potwierdzono u kolejnych 175 osób w Małopolsce, w tym u 6 mieszkańców powiatu oświęcimskiego oraz 1 osoby z powiatu wadowickiego.

Na listę osób wyleczonych wpisano m.in. 2 osoby z powiatu oświęcimskiego.

Sytuacja w powiecie wadowickim - komunikat sanepidu:

Gm. Andrychów – 71 w kwarantannie. 36 osób zakażonych, w tym 10 ozdrowieńców - 1 wykazany przez inne województwo, 5 osób zakażonych hospitalizowanych, 20 osób w izolacji domowej, 1 osoba niestety zmarła.

Gm. Brzeźnica – 8 w kwarantannie. 9 osób zakażonych, w tym 5 ozdrowieńców, 3 osoby w izolacji domowej, 1 osoba niestety zmarła.

Gm. Kalwaria Zebrzydowska – 21 w kwarantannie. 8 osób zakażonych w tym 4 ozdrowieńców, 3 osoby w izolacji domowej, 1 osoba niestety zmarła.

Gm. Lanckorona – 4 w kwarantannie. 9 osób zakażonych w tym 7 ozdrowieńców, 2 osoby w izolacji domowej.

Gm. Mucharz – 5 w kwarantannie. 40 osób zakażonych, w tym 8 ozdrowieńców, 31 osób w izolacji domowej, 1 osoba w hospitalizacji.

Gm. Spytkowice – 20 w kwarantannie. 1 osoba zakażona- ozdrowieniec wykazywany przez inny powiat.

Gm. Stryszów – 6 w kwarantannie. 5 osób zakażonych w izolacji domowej.

Gm. Tomice – 41 w kwarantannie. 2 osoby zakażone w tym 1 osoba w izolatorium, 1 ozdrowieniec wykazany przez inny powiat.

Gm. Wadowice – 48 w kwarantannie. 31 osób zakażonych, w tym 3 ozdrowieńców, 25 osób w izolacji domowej, 2 osoby hospitalizowane, 1 osoba w izolatorium.

Gm. Wieprz – 15 w kwarantannie. 42 osoby zakażone w tym 11 ozdrowieńców, 28 osób w izolacji domowej, 2 osoby hospitalizowane, 1 osoba w izolatorium.

Aktualna sytuacja w powiecie oświęcimskim


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy