Koronawirus w kilku szkołach

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 22.09.2020 09:45, red
Najnowszy przypadek dotyczy podstawówki w Bulowicach
Koronawirus w kilku szkołach

Koronawirusa zdiagnozowano u jednej z pracownic szkoły podstawowej w Bulowicach (gmina Kęty). Kobieta opiekowała się najmłodszymi dziećmi w szkolnej świetlicy, od kilku dni przebywa na zwolnieniu lekarskim. W szkole czekają teraz na ewentualne wytyczne sanepidu co do dalszego postępowania.

Od początku września podobne sytuacje miały miejsce także w kilku innych szkołach w regionie - w Wysokiej k. Wadowic, w Skawinkach (gmina Lanckorona), w Brodach (gmina Kalwaria), a także ZDZ Andrychów.

W tych przypadkach osoby mające kontakt z zakażonymi osobami zostały wysłane na kwarantannę, a w przypadku uczniów oznacza to najczęściej nauczanie zdalne.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy