Koronawirus - 9 lipca. Aktualna sytuacja w regionie [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 09.07.2020 13:00,
Czwartkowe informacje z sanepidu.
Koronawirus - 9 lipca. Aktualna sytuacja w regionie [AKTUALIZACJA]
W czwartek (9.07) przed południem małopolski sanepid informuje, że badania potwierdziły zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 22 kobiety i 13 mężczyzn, w wieku od 8 do 74 lat, z powiatu limanowskiego (21 osób), nowosądeckiego (8 osób), Krakowa, Nowego Sącza oraz powiatów: oświęcimskiego, wadowickiego (dotyczy to kobiety z gminy Andrychów - pisaliśmy o tym już wczoraj po południu), gorlickiego i krakowskiego (po 1 osobie). Aktualnie 4 osoby są hospitalizowane, pozostałe przebywają w izolacji.

Natomiast z listę wyleczonych z koronawirusa wpisano 6 kobiet i 4 mężczyzn, w wieku od 2 do 84 lat, z powiatu suskiego (3 osoby), Krakowa i powiatów: tarnowskiego i oświęcimskiego (po 2 osoby) oraz powiatu nowotarskiego (1 osoba), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1334 ozdrowieńców.

Aktualna sytuacja w powiecie oświęcimskim

Aktualna sytuacja w Małopolsce


Aktualna sytuacja w powiecie wadowickim
Obraz może zawierać: tekst

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy