reklama

Kompletnie pijany kierowca zatrzymany do kontroli przez policjantów

, Na sygnale, Wiadomości, 10.11.2018 09:00, PG
Siadając za kierownicę w stanie nietrzeźwości nie zdajemy sobie sprawy z zagrożeń, jakie ściągamy zarówno na siebie, jak i na innych uczestników ruchu.
Kompletnie pijany kierowca zatrzymany do kontroli przez policjantów

Pijani kierowcy stanowią ogromne zagrożenie na każdego rodzaju drogach. Zawartość alkoholu we krwi znacznie utrudnia panowanie nad pojazdem i często jest przyczyną wypadków, niejednokrotnie zakończonych śmiercią. Posiadane umiejętności nie są w stanie wygrać walki z nadmiarem alkoholu. Nawet zawodowi kierowcy ulegają wpływowi trunków. Wypadki na drogach z udziałem osób nietrzeźwych zdarzają się codziennie.

W czwartek (08.11.) w Makowie Podhalańskim patrol policji zatrzymał do kontroli pojazd marki VW Golf, którego kierujący okazał się kompletnie pijany. Kiedy policjanci poddali go badaniu na urządzeniu to wynik wskazał ponad 2,70 promila alkoholu w organizmie. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy, a do domu odwiozła go żona. Mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Siadając za kierownicę w stanie nietrzeźwości nie zdajemy sobie sprawy z zagrożeń, jakie ściągamy zarówno na siebie, jak i na innych uczestników ruchu. Spowodowanie wypadku często może nieść ze sobą nieodwracalne skutki, z których konsekwencjami kierowca zmuszony będzie zmagać się do końca życia.

Także warto przed rozpoczęciem podróży zastanowić się nad tym, czy prowadząc nie będziemy powodować niebezpieczeństwa na drodze. W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów na upewnienie się o stanie w jakim się znajdujemy. W powiecie suskim można skorzystać z alkomatu w każdym budynku policji. Dzięki kierowcom, którzy chętnie korzystają z tych metod drogi stają się bezpieczniejsze.


źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 11.11.2018 12:26

Za nieRządów Totalnej patologi "grabili" jeszcze bardziej + nie mieli się czym chwalić :-0

xpek, 11.11.2018 08:42

wyobraź sobie że nie wszystkim pis funduje mieszkania i kilka mln Polaków posiada kredyt mieszkaniowy w państwowym banku PKO który ich grabi na odsetkach niemiłosiernie. co pisowski rząd z tym robi??? chwali się świetnymi wynikami banku a ten bank przecież niemalże okrada ludzi

Keson, 11.11.2018 06:58

a GOLF z którego roku ?

",,**,,", 10.11.2018 11:53

[email protected] bardzo dobry komentarz!!!!!! Tylko sieroty malorozumni biorą kredyty na lichwiarskich warunkach w chwilowkach. Normalny czlowiek zyje bez kredytow,a jesli juz to kredyt bierze w banku a nie parabanku czy skokach gdzie oprocentowanie kredytu jest kosmiczne!!!!!

znanywmiescie, 10.11.2018 11:19

[email protected] Co to ma wspólnego z tym newsem o ile można to tak nazwać? Poza tym nikt nikogo nie zmusza do życia na kredyt a artykuł jest nierzetelny bo nie podaje skąd się to zadłużenie u ludzi bierze. Niech dopiszą że ludzie małorozumni biorą kredyty na lichwiarskich warunkach w chwilówkach czy innych tego typu organizacjach o charakterze przestępczym a potem jęczą że im nie starcza "do 10-go"

xpek, 10.11.2018 10:26

To miłego świętowania https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/koszty-zycia-i-zadluzenie-polakow-coraz-wyzsze,2591226,4141