reklama

Kolizja za kolizją [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 06.10.2021 15:03, eł
W Nowych Dworach, Choczni, Izdebniku....
Kolizja za kolizją [AKTUALIZACJA]

Deszczowa pogoda sprawiła, że na drogach powiatu wadowickiego sypią się dzisiaj (6 października) kolizje. Co rusz dochodzi gdzieś do stłuczki. O niektórych pisaliśmy już rano, ale od tamtej pory doszło do kolejnych.

W Nowych Dworach na newralgicznym skrzyżowaniu drogi krajowej nr 44 z powiatową prowadzącą w kierunku Wadowic zderzyły się dwa samochody ciężarowe marki volvo. Doszło do tego przed godz. 13.00. Jak ustaliła policja, kierowcy nie zachowali odpowiedniej odległości przy wymijaniu. Kolizja spowodowała ogromne utrudnienia w ruchu drogowym.

O 14.35 w Choczni na ulicy Zawale, pod wiaduktem zderzyły się dwa auta osobowe – cinquecento oraz škoda fabia. Podobnie jak w Nowych Dworach, nikt nie został ranny.

W krótkim odstępie czasu doszło też do dwóch wydarzeń w Izdebniku na ulicy Lwowskiej. Kierowca jednego z samochodów stracił panowanie nad pojazdem, po czym jego auto wypadło z drogi i uderzyło w przydrożną kapliczkę. Nieco dalej na tej samej ulicy dachował samochód osobowy.


Foto: Małopolska Alarmowo (samochód, który uderzył w kapliczkę)

Foto nad tekstem: 112Wadowice.pl (zderzenie w Nowych Dworach)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy