Kolizja przed Parkiem Miniatur, dachowanie w Witanowicach. Dziś policyjna akcja na drogach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 12.03.2020 07:17, red, foto: nadesłane
Kolejne już z całej serii kolizje drogowe.
Kolizja przed Parkiem Miniatur, dachowanie w Witanowicach. Dziś policyjna akcja na drogach [FOTO] [AKTUALIZACJA]

W środę (11.03) wieczorem na drodze krajowej nr 52 w Inwałdzie, przed Parkiem Miniatur. Wyglądało groźnie, na szczęście nikomu nic się nie stało.

W czwartek rano do kolejnego już - piątego w ciągu tygodnia - dachowania samochodu osobowego doszło na drodze w Witanowicach. Zderzyły się tam dwa samochody. Na miejscu interweniują służby ratownicze. Nikomu nic się nie stało.

To już kolejne z całej serii kolizje w ostatnich dniach na drogach powiatu wadowickiego.


foto: nadesłane

Policja apeluje do kierowców o ostrożniejszą jazdę. W czwartek policjanci przeprowadzą akcję "Pasy".

- Celem działań jest m.in. zwrócenie uwagi uczestnikom ruchu drogowego na konsekwencje, jakie niesie ze sobą jazda bez zapiętych pasów w przypadku uczestniczenia w zdarzeniu drogowym. Policjanci będą przyglądali się jak ten obowiązek realizują nie tylko kierowcy, ale także pasażerowie pojazdów - informuje policja.

Dzieje się coś ciekawego, a uważasz, że warto o tym poinformować mieszkańców? Wyślij informację lub zdjęcia na [email protected] lub w wiadomości poprzez nasz profil facebookowy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy