reklama

Kolizja drogowa. Auto wjechało w barierki

, Na sygnale, Wiadomości, 02.05.2021 10:15, PG
Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem.
Kolizja drogowa. Auto wjechało w barierki

W sobotę (01.05.) wieczorem w miejscowości Brody, przy skręcie na Leńcze doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Jeden z nich uderzył w barierki. Na miejscu działania prowadził patrol policji.

Na czas majówki małopolscy policjanci ruchu drogowego przestrzegają przed niebezpiecznymi sytuacjami na drogach. Bezpieczeństwa w województwie pilnuje 1400 mundurowych.

- Podobnie jak w roku ubiegłym, z uwagi na zagrożenie epidemiczne Covid-19 prosimy o ograniczenie wyjazdów i spotkań. Jeżeli jednak zdecydujemy się na podróż, pamiętajmy o bezpieczeństwie na drodze. Niższe natężenie ruchu i dobre, wiosenne warunki atmosferyczne powodują pozorne poczucie bezpieczeństwa u kierujących, którzy pozwalają sobie na zdecydowanie szybszą jazdę i niższy poziom koncentracji – informuje policja w swoim komunikacie.

foto: Małopolskie Drogi

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy