reklama

Kolejny wypadek w prawie tym samym miejscu [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 14.11.2021 17:20, eł

Droga jest całkowicie zamknięta.

Kolejny wypadek w prawie tym samym miejscu [AKTUALIZACJA]

Dzisiaj (14 listopada) rano pisaliśmy o nocnym wypadku na drodze krajowej nr 52 w Krzywaczce, przy Karczmie Pod Kogutkiem. Kilkadziesiąt minut temu w pobliżu tego miejsca ponownie zderzyły się samochody. Tym razem trzy, wyłącznie osobowe.

Dwa z dużą siłą stuknęły się czołowo, toteż przód zarówno jednego, jak i drugiego jest kompletnie roztrzaskany. Wiadomo też, że ucierpiały jadące pojazdami osoby. Jedna w stanie ciężki trafiła do szpitala.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana, z obu stron tworzą się ogromne korki. Trzeba korzystać z objazdów – w stronę Krakowa przez Bęczarkę, a w kierunku Bielska-Białej przez Jawornik.
Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy