reklama

Kolejny wypadek na słynnym skrzyżowaniu [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 03.12.2019 13:58,
Policja ustala kto zawinił.
Kolejny wypadek na słynnym skrzyżowaniu [FOTO]

Do kolejnej już w ostatnim czasie groźnego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulic Głowackiego ze Żwirki i Wigury w Andrychowie doszło we wtorek (3.12) przed godziną 14:00. Policja ustala dokładnie kto zawinił.

Uszkodzone są dwa samochody, a ze wstępnych informacji wynika, że pomocy medycznej będą potrzebować 2 dzieci podróżujących jednym z samochodów. Na miejscu są służby ratunkowe.

Trudno zliczyć, który to już wypadek na tym skrzyżowaniu. Jedni twierdzą, że tutaj na pewno trzeba poprawić bezpieczeństwo i proponują budowę ronda. Droga jest zarządzana przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach. Są jednak i tacy kierowcy, którzy uważają, że oznakowanie jest w porządku, skrzyżowania jest bezpieczne tylko kierowcy jeżdżą nieostrożnie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zsibord, 04.12.2019 09:25

Codziennie jeżdżę tamtędy do pracy, i trzeba tam uważać, bo nieraz ktoś mi przejechał drogę w ogóle się nie zatrzymując, a ostatnio gość zatrzymał się na stopie i pytał mnie kto ma pierwszeństwo, ludzie już nie patrzą na znaki.

Angel, 03.12.2019 21:36

Ludzie, którzy nie potrafią stosować się do przepisów ruchu drogowego nie powinni nigdy jeździć po drogach. Nawet taczką... Tyle w temacie. Skrzyżowanie jest w porządku. Nie ma tam co zmieniać.

Zenobiusz Kuśmider, 03.12.2019 15:30

W pewnych krajach jest stosowane rozwiązanie następujące: Skrzyżowanie równorzędne ze znakiem stop z każdej strony. Polecam tutaj + kamera. Wypadków więcej nie będzie lub kamera zarobi na siebie :-)

Ojoj, 03.12.2019 15:29

Problem tego ronda jest taki, że do znaku STOP mało kto się stosuje, efekty widać.