reklama

Kolejny wypadek. Dachował samochód [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 31.07.2022 16:47, eł
Sytuacja na drogach jest niewesoła.
Kolejny wypadek. Dachował samochód [AKTUALIZACJA]

Deszcz nie przestaje padać, drogi są śliskie, a opady chwilami tak gęste, że niewiele widać. To główna przyczyna kolizji i wypadków drogowych, których dzisiaj (31 lipca) nie brakuje na naszym terenie. Pisaliśmy już o kilku, teraz mamy informację o kolejnym.

Tym razem do groźnego zdarzenia drogowego doszło w Łętowni (gmina Jordanów). Kierujący dacią nie dostosował prędkości do trudnych warunków na drodze powiatowej, którą jechał. Na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, wskutek czego jego samochód wypadł z jezdni i przekoziołkował na dach. Zatrzymał się w rowie. W wypadku obrażeń ciała doznała pasażerka. Zespół ratownictwa medycznego przetransportował ją do szpitala.

Foto: Małopolska Alarmowo

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy