Kolejny przypadek koronawirusa na oddziale. Wstrzymane planowe przyjęcia

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 13.08.2020 11:40, PG
Chodzi o szpital w Oświęcimiu.
Kolejny przypadek koronawirusa na oddziale. Wstrzymane planowe przyjęcia
W środę (12.08.) Szpital Powiatowy w Oświęcimiu poinformował o zamknięciu Oddziału Chorób Wewnętrznych I na dwa tygodnie z powodu potwierdzenia jednego przypadku zakażenia koronawirusem.

Dzień później, w czwartek (13.08.) poinformowano o kolejnym przypadku koronawirusa. Tym razem na neurologicznym. Poniżej komunikat w tej sprawie:

W związku z potwierdzeniem jednego przypadku zakażenia koronawirusem Covid -19 na Oddziale Neurologicznym z Pododdziałem Udarowym, Dyrekcja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu podjęła decyzję o wstrzymaniu do odwołania planowanych przyjęć na powyższy Oddział.

Pacjenci z podejrzeniem udarów są nadal przyjmowani na Oddział Neurologii z Pododdziałem Udarowym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu.

Informacja o wznowieniu planowanych przyjęć zostanie przekazana w kolejnych komunikatach na stronie Szpitala.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy