Kolejny fatalny dzień na drogach

, Na sygnale, Wiadomości, 14.01.2021 16:00, foto: FB/małopolskiedrogi
To był trudny dzień dla kierowców.
Kolejny fatalny dzień na drogach
W czwartek (14.01) z powodu intensywnych opadów śniegu praktycznie nie było drogi w regionie utrzymanej „na czarno”. Większość było białych, bo drogowcy po prostu nie nadążali z odśnieżaniem.

Wielu kierowców zakończyło jazdę w rowach, w kilku przypadkach potrzebna była pomoc strażaków. Na szczęście, do godziny 16:00 nie doszło do poważniejszych wypadków.

Po południu okresowo zablokowane było wiele dróg m.in. Krakowska i Przemysłowa w Andrychowie, bo tiry nie mogły wjechać pod górkę, czy droga powiatowa na granicy Andrychowa z Roczynami.

Opady śniegu zapowiadane są jeszcze do piątku. Wtedy też nadejdą siarczyste mrozy, które utrzymają się co najmniej do poniedziałku. W nocy temperatura może spadać do nawet -17 st. C.

Na zdjęciu: kłopoty ciężarówki na ulicy Skotnickiej w Bulowicach w czwartkowe popołudnie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ƅarte, 14.01.2021 17:01

u was też jeżdżą odśnieżarki z dźwigniętym pługiem ? a na drodze śnieg i błoto.