Kolejny dzień poszukiwań zaginionej Kseni [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 05.03.2021 14:15,
Trzeci tydzień trwają poszukiwania zaginionej Kseni Wysogląd 41 – letniej mieszkanki Kęt.
Kolejny dzień poszukiwań zaginionej Kseni [FOTO]

Policjanci, strażacy, strażnicy miejscy, ratownicy TOPR i GOPR oraz rodzina, intensywnie poszukują zaginionej. Kilkakrotnie przeprowadzono penetrację wyznaczonych rozległych rejonów na terenie gminy Kęty, Oświęcimia oraz terenów górskich.

W poszukiwaniach wykorzystano psy wyszkolone do poszukiwania ludzi, drony, quady, a także policyjny helikopter. Sprawdzono tereny górskie w województwie śląskim w tym góry: Żar, Kocierz i Palenicę, gdzie zaginiona lubiła wędrować. Policjanci przeanalizowali nagrania monitoringu miejskiego. Niestety nie natrafiono na żaden ślad mogący wskazać, co stało się z zaginioną lub mogący pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu.

W środę (3.03.) tuż po godzinie 08.00 przeprowadzono dokładną penetrację ponad 30 km brzegów oraz koryta rzeki Soły od zapory w Czańcu woj. śląskie, aż do Broszkowic tj. ujścia Soły do Wisły.

W działaniach poszukiwawczych wzięło udział 85 policjantów z Krakowa, Oświęcimia i Kęt, a także strażacy Ochotnicy z Grupy Poszukiwawczo Ratowniczej OSP Kęty. Sprawdzano brzegi i lustro rzeki Soły na całym jej odcinku. Poszukiwania zakończono po 15.00. Również i w tym przypadku nie natrafiono na żaden ślad zaginionej.

Ksenia Wysogląd 13 lutego 2021 rano wyszła ze swojego mieszkania w Kętach i od tej pory nie jest znane miejsce jej pobytu, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną. - Ponownie apelujemy do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu zaginionej o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Kętach pod numer telefonu 47 83 26 500 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu alarmowego 112 - apelują policjanci.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

ѕzαℓσиу ∂ιαвєłєк.! , 06.03.2021 06:12

Poszukiwania Michała K. / przedsiębiorcy ze Spytkowic / trwały ponad miesiąc. Odnalazł się, pewnie tu będzie podobnie