reklama

Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy na trasie Andrychów - Wadowice

, Na sygnale, Wiadomości, 12.04.2021 13:31,
Jak informuje policja, tylko wczoraj na drogach powiatu wadowickiego trzech kierowców straciło prawa jazdy za zbyt szybką jazdę w obszarze zabudowanym.
Kolejni kierowcy stracili prawa jazdy na trasie Andrychów - Wadowice
Wadowiccy policjanci odebrali kolejne prawa jazdy za znaczne przekroczenie obowiązujących ograniczeń prędkości w obszarze zabudowanym. W Choczni na ul. Kościuszki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fiatem seicento, który jechał z prędkością 115 km/h przy obowiązującym ograniczeniu prędkości do 60 km/h. Za dużo na liczniku miał także kierowca fiata bravo, który również w Choczni pędził z prędkością 170 km/h. Tym samym przekroczył dopuszczalną prędkość o 110 km/h.

Natomiast w Inwałdzie swoje uprawnienia do kierowania stracił kierujący skodą octavią, u którego policyjny miernik prędkości wskazał 114 km/h przy dozwolonej „pięćdziesiątce”.

Kierowcy w związku z popełnionym wykroczeniem zostali ukarani mandatami i punktami karnymi, a także zostały im zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

- Pamiętajmy, że nadmierna prędkość to jedna z głównych przyczyn śmiertelnych wypadków drogowych! - apelują policjanci.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

olszyniak, 13.04.2021 08:10

Wszyscy trzej powinni się porozumieć i odwołać do sądu bo z pewnością policyjny miernik prędkości źle wskazuje ! Prawdopodobieństwo że seicento rozpędzi się do 115 km/h jest raczej nikłe i w ogóle wszystkie trzy wskazania są podejrzanie wysokie !?