Kolejne wypadki rowerzystów w górach. Ratownicy GOPR w akcji

, Na sygnale, Wiadomości, 31.07.2020 20:30, PG
Piątek był bardzo pracowitym dniem dla ratowników GOPR w Beskidach.
Kolejne wypadki rowerzystów w górach. Ratownicy GOPR w akcji

Jak informują ratownicy GOPR Beskidy, na Hali Miziowej (Beskid Żywiecki) wśród uczestników wycieczki z Gdańska doszło do 3 wypadków: 14-letnia dziewczyna doznała udaru cieplnego, kolejna urazu stawu kolanowego, a trzecia ostrego ataku astmy i to właśnie po nią przyleciał śmigłowiec Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Bardzo istotna była szybka pomoc ratownika GOPR i zastosowanie tlenoterapii.

Do kolejnego wypadku doszło na PKL Mosorny Groń, (Beskid Żywiecki) gdzie ratownicy z Babiej Góry udzielali pomocy rowerzyście po utracie przytomności z otwartym złamaniem kości ramiennej i nadgarstka.

Ratownicy pełniący dyżur w Centrali w Szczyrku otrzymali zgłoszenie o wypadku rowerzysty na trasie Hip HopA Szczyrk Mountain Resort. Poszkodowany z urazem barku został przetransportowany do Szczyrku.

Dobiega końca pracowity dzień ratowników w Beskidach. Na Hali Miziowej wśród uczestników wycieczki z Gdańska doszło do 3...

Opublikowany przez GOPR Beskidy Piątek, 31 lipca 2020

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy