reklama

Kolejne nielegalne automaty 'aresztowane' podczas akcji policjantów i celników

, Na sygnale, Wiadomości, 02.04.2019 13:55,
Wspólna akcja policji i celników z Małopolskiego Urzędu Celno – Skarbowego.
Kolejne nielegalne automaty 'aresztowane' podczas akcji policjantów i celników
Wspólne działania wadowickich policjantów z funkcjonariuszami Małopolskiego Urzędu Celno–Skarbowego w Krakowie doprowadziły do zamknięcia kolejnego nielegalnego salonu gier hazardowych. Tym razem na terenie gminy Spytkowice.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że na terenie gminy Spytkowice ma być prowadzona nielegalna działalność hazardowa. W poniedziałek (1.04) przed godz. 20:00 policjanci wspólnie z celnikami potwierdzili informację. Funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli cztery bezprawnie działające maszyny.

- Za posiadanie nielegalnych automatów w lokalach gastronomicznych, handlowych i usługowych grożą surowe kary w wysokości 100 tysięcy złotych od jednego automatu. Taką karę pieniężną może ponieść nie tylko właściciel nielegalnych automatów, ale także osoba, która wydzierżawia lub wynajmuje lokal, w którym umieszczane są nielegalne maszyny. Za organizowanie gier hazardowych poza wysoką grzywną grozi również kara pozbawienia wolności do 3 lat - informuje mł. asp. Agnieszka Petek, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

źródło: policja, foto: Archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy