Kolejna wpadka z narkotykami. 19-latek posiadał przy sobie mefedron i tabletki ecstasy

, Na sygnale, Wiadomości, 26.11.2018 12:53, red
Kolejna wpadka z narkotykami. 19-latek posiadał przy sobie mefedron i tabletki ecstasy
24 listopada policjanci z kalwaryjskiego komisariatu zatrzymali młodego mężczyznę, mieszkańca powiatu myślenickiego, który posiadał przy sobie środki odurzające.

W sobotę po godzinie 1:00, policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z lokali na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska mężczyzna ma być w posiadaniu zabronionych substancji. Informacje zostały potwierdzone przez policjantów.

- Jak się okazało mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające w postaci 6,7 gramów mefedronu oraz 4 tabletek ecstasy. 19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Ponadto podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego mężczyzny, funkcjonariusze również ujawnili mefedron w ilości 6,3 grama - informuje Agnieszka Petek, rzecznik KPP Wadowice.

19-latkowi przedstawiono 2 zarzuty posiadania narkotyków (art. 62 UPN), do których się przyznał. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 27.11.2018 04:52

https://www.youtube.com/watch?v=y3bFWFWpifY