Kolejna kolizja na tym skrzyżowaniu

, Na sygnale, Wiadomości, 22.11.2018 08:50,
Kolejna kolizja na niebezpiecznym skrzyżowaniu w Andrychowie.
Kolejna kolizja na tym skrzyżowaniu
Do zdarzenia doszło w czwartek (22.11) po godzinie 8 rano na skrzyżowaniu ulic Głowackiego ze Żwirki i Wigury w Andrychowie. Wstępnie wiadomo, że w zderzeniu samochodu osobowego z dostawczym nikt nie ucierpiał. Policja ustala dokładne przyczyny tej kraksy.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

specnarz, 26.11.2018 07:46

Na początek monitoring i każdego kto nie zatrzyma się na stopie ukarać, przydał by się też pomiar prędkości. Piszecie o zimie, ale większość wypadków jest wtedy gdy nie ma śniegu - trzeba po prostu dostosować prędkość do warunków pogodowych. O ile poślizg samochodu u młodego kierowcy może być pewnym zaskoczeniem, to braku reakcji na znak STOP nie da się już tłumaczyć. Niestety "miszczów kierownicy" u nas nie brakuje, a i nasze przyzwolenie w temacie naginania prawa też jest powszechne. Nie ma tygodnia żebym nie musiał wybierać poboczem bo jakiś pewny siebie kierowca wyskakuje zza zakrętu moim pasem - bo swoim się już nie mieści. Niektórych nawet oburza próba przywołania do porządku przy pomocy trąbnięcia klaksonem - jako ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem.

rumcajs, 25.11.2018 13:16

Fakt jest taki że na drodze z pierwszeństwem ludzie tam za szybko jeżdżą, a widoczność jest ograniczona. Ciężko zauważyć kogoś w lustrze jak jedzie 80km/h.

tomacik, 23.11.2018 12:23

O rondzie w tym miejscu to możemy zapomnieć. Po pierwsze nikt nie odda działo pod jej budowę A przebudowa drogi od strony Roczyn do tego ronda pochłonęła by fortunę. Komuś się wydaje że rondo to tylko kuleczko na drodze? Nic bardziej mylnego. Tylko zdrowy rozsądek i soowalniacze

Rrror, 23.11.2018 12:03

Dużo zmieniła by zmiana z tym pierwszeństwem, łatwiej się zatrzymać jadąc po równym niż choćby jadąc pod górę od Roczyn, bo tam kompletnie nie widać czy od lewej coś jedzie czy nie. Osobiście uważam że ten co tak ustalił pierwszeństwa jest kompletnym "mądralą" i kompletnie nie ma praktycznego podejścia do poruszania się po drogach, ciekawe czy w ogóle ma prawko :D Już nie wspomnę że powodzenia temu kto wyhamuje w zimie z górki dojeżdżając do skrzyżowania jak tam z lewej czy z prawej wpadnie jakiś rozpędzony matoł. Albo jak ktoś ruszy pod górkę w zimie co tam często jest w zimie wręcz nadludzkim wyczynem. Pozdrowienia z tego miejsca do Pani jeżdżącej bez świateł bordowym fordem która jakiś czas temu prawie wjechała we mnie (byłem już na skrzyżowaniu) a której nie było w nocy widać bo ... no cóż, bez świateł to ciężko w nocy zauważyć auto pędzące dość znacznie od Brzezinki w mocno przymglony wieczór. Z resztą od osiedla i od Brzezinki wszyscy gnają jak do pożaru i myślą że im wszystko wolno -.- Przejeżdżałem tamtędy rano jak już facet z dostawczego był wbity w ogrodzenie... no z brzezinki osobówką to on 20km/h to na pewno nie jechał :)

stachurski300, 23.11.2018 11:34

może by tam rondo wydłubać w końcu

",,**,,", 22.11.2018 18:23

Od strony Roczyn co drugi kierowca jedzie w ciemno na skrzyżowanie,wczoraj bmw mlody chłopczyk wjezdza na skrzyzowanie,patrzy w prawo w kierunku Brzezinki ale w lewo juz nie,ledwo wyhamowalam i po sygnale,małolat tylko rękę uniósł w formie przeprosin. Komentarz zbyteczny!!! A wy tu pitolicie o progach...

zandrychowa, 22.11.2018 16:22

Rondo ale starostwo nie potrafi wybudować

kalafior, 22.11.2018 15:48

Kilka dni temu pewien Pan to nawet nie zwolnił ,jadąc od ul.Glowackiego .Takie zachowania na tym skrzyżowaniu są codziennie.

kalafior, 22.11.2018 15:46

@Bart Bart Kooooniecznie trzeba zrobić ,bo idioci nie zatrzymują się na znaku stop.Jak ktoś nie zna przepisów drogowych to niech nie jeździ.

Nostradamus, 22.11.2018 15:22

Nieprzyjemne to skrzyżowanie . Z jednej strony się do niego podjeżdża z innej zjeżdża z jescze innej jest płasko ale nie widać samochodów dojeżdżających od strony Roczyn. Dziwne . A ci co mówią że winni są tylko kierowcy niech lepiej siedzą cicho. W gminie są dziesiątki takich skrzyżowań i moż nawet słabiej oznakowanych , ale najwięcej wypadków jest właśnie tutaj. Może przez to skrzyżowanie jeżdżą najgorsi kierocy małopolski i ciągle jedni i ci sami robią te wypadki.

xpek, 22.11.2018 09:12

ciekawe czy nowy starosta powiatowy w ogóle wie gdzie to jest i że jest to na drodze powiatowej

kyfy, 22.11.2018 09:07

Może nowe władze coś w końcu z tym zrobią ?