Kolejna kolizja na słynnym skrzyżowaniu

, Na sygnale, Wiadomości, 06.08.2018 10:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
Kolejna kolizja na słynnym skrzyżowaniu
Skrzyżowanie ulicy Żwirki i Wigury z Głowackiego w Andrychowie to bardzo niebezpieczne miejsce. Bardzo często dochodzi tam do wypadków i kolizji.

W poniedziałek rano (6.08) miało miejsce kolejne zdarzenie - doszło do zderzenia dwóch samochodów. Wstępnie wiadomo, że nikomu nic się nie stalo.


foto: Czytelnik

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

artmn, 06.08.2018 16:13

nie rozumiem tyle lat tamtędy jeżdżę, dlaczego jestem cały? ludzie noga z gazu i więcej rozumu ostrożności nie ma prostszych skrzyżowań, tylko trzeba się zatrzymywać na STOP nic więcej.....

specnarz, 06.08.2018 13:45

Panie Kazimierzu, rondo w tym miejscu było by podobne do tego w Kozach - myślę że to zły pomysł. Zmiana organizacji - może, może... ale na wariata i tak nie ma rady. Wtedy też się mogą nie zatrzymać.