reklama

Kolejna akcja straży leśnej i policji w lasach

, Na sygnale, Wiadomości, 12.07.2021 12:35,
Kierowcy quadów i motocykli na celowniku patroli.
Kolejna akcja straży leśnej i policji w lasach
Na początku lipca dzielnicowi Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej Nadleśnictwa Andrychów w rejonie Kalwarii podjęli mające na celu ujawnianie jak również zapobieganie wykroczeniom związanym z szkodnictwem leśnym.

- W w szczególności wykroczeniom polegającym na: nieuprawnionych wjazdach na tereny leśne kierujących motocyklami cross/enduro, quadami a także kradzieży z lasów drewna, stroisza. Z uwagi na liczne zgłoszenia poprzez Krajową Mapę Zagrożeń problemów mieszkańców Stanisławia Dolnego z nieuprawnionymi wjazdami kierujących na tereny leśne rejon przysiółku Dolany został objęty działaniami priorytetowymi dzielnicowego. Zarówno dzielnicowi jak i funkcjonariusze Straży Leśnej zapowiadają dalsze wspólne działania mające na celu wyeliminowanie wspomnianych wykroczeń - informuje policja w komunikacie.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy