Kolejki do punktu wymazowego w Andrychowie

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 17.11.2020 16:00, red
Od kilku dni bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się andrychowski punkt drive-thru, w którym pobierane są wymazy do badań na koronawirusa.
Kolejki do punktu wymazowego w Andrychowie

Punkt pobrań w formule "drive-thru" działa od kilku dni na parkingu przy basenie odkrytym w Andrychowie (al. Adam Wietrznego 5). W namiocie wykonywane są testy w kierunku koronawirusa. Wymazy są bezpłatne jeśli pacjent ma skierowanie od lekarza NFZ. Można też wykonać badanie prywatnie za kwotę 400 zł.

Punkt jest czynny codziennie w godz.:

- poniedziałek - sobota 11:00 - 20:00

- niedziela 12:00 - 15:00

Zainteresowanie jest spore. Czasami ustawiają się długie kolejki.

Podobny punkt miał powstać również w Kętach - na parkingu obok Ośrodka Sportu i Rekreacji na osiedlu, ale na razie nic z tego nie wyszło. Władze gminy Kęty zapewniają, że dopełniły wszelkich formalności i aktualnie oczekują dalszych działań ze strony Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wojtylka, 18.11.2020 10:10

Naprawdę kolejki? Przejeżdżam tamtędy parę razy dziennie i szczerze mówiąc w ostatnich dniach widziałam tam zaledwie parę aut.

Balcer, 17.11.2020 22:20

Teatr dla gojów.

Burakz wiejskiej , 17.11.2020 17:12

fotoreporteru -zrób zdjęcie jak będzie ta długa kolejka czasami