reklama

Kobieta poszukiwana listem gończym zatrzymana na trasie Kęty - Oświęcim

, Na sygnale, Wiadomości, 26.08.2020 11:39,
Policji zatrzymali 26 – letnią kobietę ściganą listem gończym.
Kobieta poszukiwana listem gończym zatrzymana na trasie Kęty - Oświęcim


Jak informuje policja, w ubiegły piątek (21.08) policjanci zajmujący się poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości jechali trasą Oświęcim - Kęty. Przejeżdżając obok samochodu marki opel na miejscu pasażera zauważyli kobietę bardzo podobną do 26 – latki poszukiwanej od dwóch lat przez Prokuraturę i Sąd listem gończym za oszustwa.

W związku z powyższym kryminalni natychmiast zawrócili i włączając sygnały uprzywilejowania dali kierującemu sygnał do zatrzymania się. Kiedy pojazd zjechał na pobocze przystąpili do kontroli. Po sprawdzeniu danych osobowych policjanci potwierdzili swoje spostrzeżenia i zatrzymali 26 – latkę.

Kobieta trafiła do oświęcimskiej komendy, a następnie do jednego z aresztów śledczych, gdzie spędzi następne 2 lata.

źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy