Kłusownik poszukiwany. Przez niego pies konał w męczarniach

, Na sygnale, Wiadomości, 07.02.2018 11:17, red
Kłusownik poszukiwany. Przez niego pies konał w męczarniach
Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze prowadzą czynności w sprawie ustalenia i zatrzymania kłusownika, który założył wnyki, w których myśliwy znalazł martwego psa.

We wtorek (6.02) o godzinie 11.00 w masywie leśnym przy ulicy Leśnej w miejscowości Las (gmina Przeciszów), myśliwy znalazł martwego psa uwięzionego we wnykach. Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny i aktualnie prowadzone są czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy tego karygodnego i bulwersującego czynu.

- Kłusownik działając z niskich pobudek doprowadził do trwającego najprawdopodobniej wiele godzin, cierpienia zwierzęcia. Apelujemy więc do osób, które mogą pomóc w ustaleniu personaliów sprawcy, o kontakt z Komisariatem Policji w Zatorze pod numer telefonu 33 84 10 997 lub najbliższą jednostką Policji pod numer telefonu alarmowego 997. Zapewniamy anonimowość. Apelujemy również o usuwanie lub zgłaszanie przypadków napotkania np. podczas spacerów, tego rodzaju pułapek dla zwierząt - czytamy w komunikacie policji.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy