reklama

Kłusownik odpowie za nielegalny połów ryb

Na sygnale, Wiadomości, 21.10.2019 09:45, red
Za popełnione przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Kłusownik odpowie za nielegalny połów ryb

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze postawili zarzut nielegalnego połowu ryb 66 – letniemu mieszkańcowi gminy Przeciszów. Sprawca wpadł w ręce pracowników gospodarstwa rybackiego pilnujących stawów hodowlanych.

W sobotni poranek (19.10.) policjanci zostali powiadomieni przez pracowników jednego ze znajdujących się w „Dolinie Karpia” gospodarstw rybackich, o ujęciu mężczyzny posiadającego przy sobie sieci typu wonton, w których znajdowały się ryby.

We wskazane miejsce natychmiast udali się policjanci, którzy przejęli podejrzanego, którym okazał się 66 – letni mieszkaniec gminy Przeciszów. W zabezpieczonych przy mężczyźnie sieciach znajdowało się kilkanaście karpi złowionych w jednym ze stawów hodowlanych.

Podejrzany trafił do komisariatu Policji, gdzie został mu przedstawiony zarzut nielegalnego połowu ryb.

Za popełnione przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy