reklama

Kierująca suzuki miała ponad 2 promile

, Na sygnale, Wiadomości, 16.04.2022 17:00,
Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miała 43-letnia kierująca suzuki zatrzymana przez policjantów z zespołu patrolowo-interwencyjnego.
Kierująca suzuki miała ponad 2 promile

Policjanci otrzymali zgłoszenie, że ze Stryszawy w kierunku Suchej Beskidzkiej jedzie samochód, którego kierowca ma trudności z utrzymaniem pasa ruchu. Zgłaszający dodał, że pojazd, który jechał w przeciwnym kierunku to samochód marki Suzuki.

Policjanci zauważyli samochód (suzuki) na ul. Role w Suchej Beskidzkiej, gdzie został poddany kontroli. Za kierownicą siedziała 43-letnia cudzoziemka, której badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Kobieta resztę nocy spędziła w policyjnych pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Po wytrzeźwieniu oprócz utarty prawa jazdy grozi jej do 2 lat więzienia.

- Zdecydowana i prawidłowa reakcja świadka widzącego budzące wątpliwości zachowanie kierującą suzuki, być może przyczyniła się do uniknięcia kolejnej drogowej tragedii. Jazda pod wpływem alkoholu powoduje zagrożenie dla siebie, ale też i innych uczestników ruchu drogowego. Każdy, nawet anonimowo, może powiadomić najbliższą jednostkę Policji o takim fakcie - podkreślają policjanci.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zibi33, 16.04.2022 18:08

Cudzoziemka ? Hymmmm poprawność ponad wszystko.