reklama

Kierująca oplem oślepiona przez promienie słoneczne. Tydzień rozpoczął się od serii kolizji

, Na sygnale, Wiadomości, 01.02.2021 10:10, PG
W poniedziałek (01.02.) około godz. 09:00 doszło do kilku zdarzeń drogowych. Weekend także obfitował w niebezpieczne zdarzenia.
Kierująca oplem oślepiona przez promienie słoneczne. Tydzień rozpoczął się od serii kolizji

Pierwsze miało miejsce w Kalwarii Zebrzydowskiej na ul. Dworcowej, gdzie kierująca oplem została oślepiona przez promienie słoneczne, w wyniku czego zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w samochód ciężarowy marki man, którego kierujący zatrzymał pojazd celem wykonania manewru skrętu.

Kierująca i kierujący byli trzeźwi. Sprawczyni została ukarana mandatem.

Z kolei w Kleczy Górnej [zdjęcie powyżej] kierujący pojazdem marki bmw jadąc drogą krajową nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu marki toyota, w wyniku czego najechał na tył tego samochodu. Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Z kolei w Wielkich Drogach (gmina Skawina) na drodze krajowej nr 44 doszło do zderzenia dwóch pojazdów: osobówki i busa.


Weekend również nie obył się bez zdarzeń drogowych. Oprócz śmiertelnego wypadku na obwodnicy Wadowic oraz kolizji na skrzyżowaniu w Andrychowie doszło jeszcze do trzech innych zdarzeń, w Kalwarii Zebrzydowskiej, Rzykach i Choczni.


foto: Małopolskie Drogi

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy