reklama
reklama

Kierownicy dzielnicowych z Oświęcimia i Kęt w małopolskiej czołówce

Na sygnale, Wiadomości, 14.06.2024 13:04,
Pierwsze i trzecie miejsce dla kierowników rewirów dzielnicowych z Oświęcimia i Kęt
Kierownicy dzielnicowych z Oświęcimia i Kęt w małopolskiej czołówce
Aspirant sztabowy Dariusz Jakubowski, kierownik Rewiru Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zajął pierwsze miejsce, natomiast komisarz Paweł Płonka z Komisariatu w Kętach zajął trzecie miejsce w eliminacjach wojewódzkich do Ogólnopolskich zawodów kierowników rewirów dzielnicowych. Za reprezentowanie oświęcimskiej jednostki oraz zdobycie tak świetnego rezultatu kierownikom podziękował Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu inspektor Robert Chowaniec.

W zawodach, które odbyły się 13 czerwca w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie na najlepszego Kierownika Rewiru Dzielnicowych, zmierzyli się kierownicy ze wszystkich komend powiatowych i miejskich Policji garnizonu małopolskiego.


W trakcie turnieju policjanci rozwiązywali test wiedzy zawodowej z zakresu prewencji, prawa, psychologii, przeciwdziałania przemocy w rodzinie oraz zapobiegania zjawiskom patologii społecznej. Po podsumowaniu wyników ze wszystkich konkurencji okazało się, że najlepszą wiedzą i umiejętnościami wykazał się aspirant sztabowy Dariusz Jakubowski kierownik rewiru oświęcimskiej komendy Policji. Drugie miejsce zajął asp. szt. Tomasz Muszyński z Komendy Powiatowej Policji w Proszowicach, natomiast trzecie miejsce zdobył komisarz Paweł Płonka, kierownik rewiru dzielnicowych Komisariatu Policji w Kętach.

Puchary, nagrody oraz pamiątkowe dyplomy laureatom wręczył naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie mł. insp. Robert Michalik.

Osiągnięcia tak znakomitych wyników Kierownikom pogratulował Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu inspektor Robert Chowaniec. Dodatkowo asp. szt. Dariuszowi Jakubowskiemu życzył uzyskania tak znakomitego rezultatu podczas reprezentowania małopolskiego garnizonu na zawodach ogólnopolskich, które odbędą się 22 października br. w Katowicach.

źródło: Policja
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy