Kierowca zasłabł i uderzył w drzewo

, Na sygnale, Wiadomości, 05.08.2018 09:35,
Kolejne wypadki.
Kierowca zasłabł i uderzył w drzewo
W siobnotę (4.08) po południu w Zatorze na ulicy Wadowickiej doszło do zdarzenia drogowego. Jak ustalili policjanci 74 – letni mieszkaniec Jaworzna kierując samochodem marki Kia Sportage zjechał na lewy pas jezdni, a następnie zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. Do szpitala na badania został przewieziony kierowca oraz jego 70 – letni pasażer. Wstępnie policjanci ustalili że przyczyną utraty panowania nad pojazdem mogło być zasłabnięcie.

Również w sobotę do wypadku doszło w Polance Wielkiej. Jak wstępnie ustalili policjanci na wzniesieniu drogi doszło do zderzenia lusterkami samochodu marki Opel Astra, którym kierował mieszkaniec Andrychowa oraz opel Zafira, którym kierował mieszkaniec Głębowic, a który zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku wypadku kierowca doznał urazu barku i kręgosłupa.


źrodło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy