reklama

Kierowca skutera ranny w nocnym wypadku

Na sygnale, Wiadomości, 22.07.2021 07:20, red
Do szpitala w ciężkim stanie trafił kierowca skutera, który uległ wypadkowi w środę (21.07) w nocy w miejscowości Ryczów (gmina Spytkowice).
Kierowca skutera ranny w nocnym wypadku
Do wypadku doszło w środę po godzinie 22:00 na lokalnej drodze - ulicy Długiej - w Ryczowie. Policja ustala dokładnie jak to się stało, że jadący skuterem mężczyzna nagle stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze: strażacy, zespół ratownictwa medycznego, wezwano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ostatecznie poszkodowany mężczyzna została przewieziony karetką do szpitala.

Policja ustala dokładne przyczyny tego zdarzenia. Jak się okazało kierowca skutera był pijany - miał prawie 3 promile alkoholu.


foto: 112wadowice.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy