reklama

Kierowca seata 'zarobił' 27 punktów karnych. Dalej już nie pojechał

, Na sygnale, Wiadomości, 08.01.2020 08:55,
Kierowca seata 'zarobił' 27 punktów karnych. Dalej już nie pojechał

Jak informuje policja, 6 stycznia przed godziną godz. 14:00 w Kojszówce (powiat suski) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zwrócili uwagę na kierującego Seatem, który wyprzedzał ciąg samochodów w miejscu niedozwolonym, nie stosując się do linii podwójnej ciągłej jak również wyprzedzał inne pojazdy przed przejściem dla pieszych.

Kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa i przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h (103/50).

22-letni mieszkaniec powiatu nowotarskiego, siedzący za kierownicą Seata szybko został podsumowany rzez policjantów. Jego niebezpieczna i szybka jazda zakończyła się 27 punktami karnymi i 900 złotowym mandatem karnym oraz zatrzymanym prawem jazdy.

Suscy policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Nadmierna prędkość jest bowiem jedną z głównych przyczyn wypadków i kolizji drogowych.

źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy