Kibol zaatakował w szkolnej szatni. Powód.... koszulka

, Na sygnale, Wiadomości, 16.01.2018 09:05,
Za rozbój grozi nawet 12 lat więzienia.
Kibol zaatakował w szkolnej szatni. Powód.... koszulka
Jak informuje policja, na terenie jednej ze szkół ponadgimnazjalnych w Suchej Beskidzkiej w pomieszczeniu szatni doszło do rozboju na jednym z uczniów.

Pomiędzy dwoma młodymi mężczyznami doszło do kłótni związanej z barwami klubowymi, gdyż są kibicami przeciwnie nastawionych do siebie klubów piłkarskich.

- Młodszy z uczniów, 16-latek, miał na sobie koszulkę barw klubowych swojego zespołu, co nie spodobało się 18-latkowi, który zażądał ściągnięcia jej. Ten jednak odmówił, czym zdenerwował starszego chłopaka. Starszy uczeń doprowadził młodszego do stanu bezbronności, po czym ściągnął mu koszulkę, a następnie schował w szafce szkolnej. Policjanci powiadomieni przez pedagoga szkolnego udali się do szkoły, gdzie zatrzymali 18-latka i zabezpieczyli odzież zabraną 16-latkowi - informuje policja w komunikacie.

Mężczyzna przyznał się do popełnionego zarzutu, a prokurator zastosował wobec niego dozór policji. Za rozbój grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy