reklama

Każdy powinien znać te zasady [VIDEO]

, Na sygnale, Wiadomości, 19.07.2021 18:28, DK / WB
Poradnik na wakacje i nie tylko. Pierwsza pomoc z Maltańczykami.
Każdy powinien znać te zasady [VIDEO]

Dzięki inicjatywie komendanta Piotra Moskwika z Maltańskiej Służby Medycznej filia Andrychów oraz portalu mamNewsa.pl powstał krótki film, który pokaże wam jak zachować się w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia.

Maltańska Służba Medyczna zajmuje się zabezpieczeniem medycznym różnego rodzaju imprez, festynów, organizowaniem zajęć z zakresu pierwszej pomocy dla szkół, zakładów pracy, dlatego też stale muszą doskonalić swoje umiejętności niesienia pierwszej pomocy.

Tym razem dziewczyny z andrychowskiej filii Maltańskiej Służby Medycznej, pokazały nam jak nieść pomoc w kilku najczęstszych sytuacjach, jakie mają miejsce podczas wakacyjnego relaksu.

W materiale o stronę merytoryczną dbała Patrycja Golec – Ratownik Medyczny w ZZOZ Wadowice, nauczyciel akademicki na ATH w Bielsku-Białej a po godzinach ratownik Maltańskiej Służby Medycznej.

Zobaczcie co należy zrobić żeby uratować komuś życie. Ta wiedza może się wam naprawdę przydać.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy