reklama

Już na początku sezonu dwóch motocyklistów straciło prawo jazdy

, Na sygnale, Wiadomości, 25.03.2019 11:45, red
Ledwo rozpoczął się sezon motocyklowy, a już dwóch motocyklistów straciło prawo jazdy.
Już na początku sezonu dwóch motocyklistów straciło prawo jazdy

W ostatnich dniach policjanci zatrzymali prawo jazdy dwóm motocyklistom, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o powyżej 50 km/godz.

Do pierwszego zdarzenia doszło w piątek (22.03) o godzinie 12.50 w Oświęcimiu na ulicy Chemików, gdzie do kontroli drogowej został zatrzymany 43 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego. Mężczyzna kierując motocyklem marki Kawasaki na odcinku, gdzie obowiązywała prędkość do 50km/godz., jechał z prędkością 107 km/h.

W sobotę (23.03) o godzinie 14.40 również na ulicy Chemików w Oświęcimiu został zatrzymany do kontroli drogowej kolejny jadący na motocyklu pirat drogowy. Jak wskazał laserowy miernik prędkości 44 – letni mieszkaniec powiatu chrzanowskiego kierując motocyklem marki Suzuki jechał z prędkością 105 km/h przekraczając dozwoloną prędkość o 55km/godz.

- Na obu motocyklistów za popełnione wykroczenie nałożone zostały mandaty oraz punkty karne, a także zostały im zatrzymane uprawnienie do kierowania, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące - informuje asp. sztab Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy