Jedna osoba z personelu wadowickiego szpitala zarażona koronawirusem. Dwa oddziały zamknięte

, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 31.07.2020 19:00, PG
Niepokojące informacje płyną z wadowickiej placówki.
Jedna osoba z personelu wadowickiego szpitala zarażona koronawirusem. Dwa oddziały zamknięte
W piątek (31.07.) około godz. 17:00 okazało się, że jedna z pracownic wadowickiego szpitala jest zarażona covid-19. Jak się dowiadujemy chodzi o sekretarkę medyczną.

Jak przekazuje nam wicestarosta Beata Smolec, natychmiast wprowadzono procedury bezpieczeństwa. Zamknięto dwa oddziały: ginekologiczno - położniczy oraz noworodków i wcześniaków. Wszyscy pacjenci z tych oddziałów oraz personel właśnie poddawani są testom.

Z naszych informacji wynika, że kobieta pochodzi z gminy Wadowice i testy przeprowadzane są też na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym.

Na dzień dzisiejszy w powiecie wadowickim jest 158 osób zarażonych, a w samej gminie Wadowice jest - 26 osób (dane na godz. 13:00, 31.07.2020)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cath, 31.07.2020 22:10

No to moze redaktor to sprawdzi.Ostatnia plotka,która słyszałem ze szpitala to ta ze przed konkursem na dyrektora wiadomo ,kto wygra.i nie była to plotka jednak...

kaczor, 31.07.2020 21:44

podobno, podobno, podobno... Podobno szpital w Wadowicach to siedlisko plotek a nie leczenia. Też mamy w takie podobno wierzyć?

cath, 31.07.2020 19:50

Klasyczny przykład walki z koronawirusem po wadowicku.Podobno pani przeszła przez wiele oddziałów szpitala i nie tylko.A bada sie tylko dwa.Zeby więcej nie trzeba było zamykać.