reklama

Interwencje służb: pożar tui i kolizja

, Na sygnale, Wiadomości, 06.07.2021 18:50, PG
Do zdarzeń doszło we wtorkowe popołudnie.
Interwencje służb: pożar tui i kolizja

We wtorek (06.07.) około godz. 17:00 doszło do kolizji dwóch samochodów dostawczych na ul. Lipowej na skrzyżowaniu z ul. Brzozową w Przybradzu (gmina Wieprz) [zdjęcie powyżej].

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego i policja. Na czas działań służb występowały utrudnienia w ruchu.

Z kolei po godz. 15:00 strażacy z JRG Wadowice interweniowali w jednym z przydomowych ogródków na ul. Wałowej w Wadowicach gdzie w ogniu stanęły tuje.

Ogień prawdopodobnie przeniósł się z pobliskiego ogniska. Na szczęście pożar szybko został ugaszony przez strażaków, dzięki czemu nie przeniósł się na okoliczne domy.foto: Małopolskie Drogi i Krzysztof Sarapata

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy