reklama

Interwencja służb ratowniczych w lesie. Strażacy chwalą postawę zgłaszających

Na sygnale, Wiadomości, 28.07.2021 07:30, red
Nietypową interwencję podejmowały we wtorkowe popołudnie służby ratownicze we Frydrychowicach.
Interwencja służb ratowniczych w lesie. Strażacy chwalą postawę zgłaszających
Jak informują strażacy z OSP Frydrychowice, we wtorek przed godziną 16:00 otrzymali zgłoszenie, że w lesie w rejonie ulicy Zarzecze znajduje się samochód JEEP, na masce którego leży osoba i nie ma z nią kontaktu.

Kiedy strażacy i zespół ratownictwa medycznego dotarli na miejsce okazało się, że mężczyzna zaparkował samochód w lesie i zasnął na masce samochodu. Osoby, które na niego natrafiły kilkukrotnie próbowały nawiązać z nim kontakt, lecz bezskutecznie dlatego powiadomiły służby.

Mimo wszystko strażacy chwalą postawę osób, które wezwały pomoc. Nie warto pozostawać obojętnym w takich sytuacjach, bo do ratowania ludzkiego życia ważna jest każda sekunda.

- Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako alarm fałszywy w dobrej wierze. Warto jednak pochwalić postawę tych młodych osób, które odpowiednio zareagowały - podkreślają strażacy z OSP Frydrychowice.

foto: OSP Frydrychowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy