Interwencja służb ratowniczych w centrum Andrychowa

, Na sygnale, Wiadomości, 02.07.2020 13:52, WB
Interwencja służb ratowniczych w centrum Andrychowa.
Interwencja służb ratowniczych w centrum Andrychowa
W czwartek (2.07) służby ratownicze interweniują w jednym z mieszkań w bloku przy ulicy 1 Maja w Andrychowie.

Mieszkańcy od kilku dni nie mieli kontaktu z jedną ze starszych mieszkanek. Drzwi do jej mieszkania były zamknięte, a z mieszkania miał się wydobywać dziwny zapach.

Na miejscu interweniowali strażacy, policjanci, zespół ratownictwa medycznego.

Ostatecznie okazało się, że kobiecie nic się nie stało.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

martin79, 02.07.2020 16:37

Łatwo się mówi jak cie to nie dotyczy. Przyjechali ratować życie......nie wolno wejść do mieszkania bez Policji! A Drabina mogła być potrzebna.

timurek18, 02.07.2020 14:44

wiem że takie macie procedury jako straż ale nie popadajmy w przesadę , wszyscy powinni liczyć koszty , zwłaszcza że pracujecie za nasze pieniądze używajmy rozumu bo kasy braknie

adam, 02.07.2020 14:14

My jesteśmy bardzo bogatym krajem. Nie ma kontaktu ze staruszką i przyjeżdżają strażacy, policjanci, zespół ratownictwa medycznego. No i obowiązkowo kilka bojowych samochodów strażackich.