Interwencja Animals i policji. Uratowano psy przetrzymywane w koszmarnych warunkach

, Na sygnale, Wiadomości, 04.05.2019 12:45, red
Interwencja Animals i policji. Uratowano psy przetrzymywane w koszmarnych warunkach

Oświęcimski OTOZ Animals publikowała na swoim facebookowym profilu film z interwencji na jednej z posesji w powiecie wadowickim. Dokładne lokalizacja tej interwencji nie jest znana. Pomogli policjanci z wadowickiej komendy.

Psy przebywające na jednej z posesji mieszkały w fatalnych warunkach, podchodzących pod znęcanie. Razem z "animalsami" interweniowała policja.
Alma i Tośka zamieszkiwały rozsypujący się budynek gospodarczy, a w gorące dni ich miska na wodę była sucha jak pieprz. Czaruś mieszkał obok rozpadającej się budy, przywiązany krótkim i ciężkim łańcuchem. Natomiast Rudzik miał na sobie aż 200 kleszczy, które osłabiały go z dnia na dzień – relacjonuje OTOZ Animals Oddział Oświęcim.

Zobaczcie nagranie


- W tej sprawie złożyliśmy już zawiadomienie do odpowiednich organów ścigania. Zwierzęta są aktualnie pod naszą opieką, ale ich dalszy los zależy od decyzji wójta. Właściciele nie chcą oddać psów - ktoś musi szczekać i pilnować kur...Czeka nas nierówna, długa walka. Trzymajcie kciuki. Może ta smutna historia będzie miała szczęśliwy finał? - informują „Animalsi”.

Można pomóc drobnymi wpłatami lub adoptując wirtualnie któregoś z odebranych przez Animals czworonogów, więcej na stronie: https://pomagam.pl/wielkanocnykoszmar?fbclid=IwAR0Pdhey5FUF5OJ4Moq2epQCjoo1-Pagnxt4Wp_1Ovk32mfCDcf-bU35PpE

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy