Groźny wypadek podczas wyprzedzania [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 30.09.2018 16:00, red
Droga po pięciu godzinach działań służb ratowniczych jest przejezdna.
Groźny wypadek podczas wyprzedzania [FOTO] [AKTUALIZACJA]

W niedzielę (30.09.) o godzinie 09.20 w Przeciszowie na ulicy Oświęcimskiej (DK44) doszło do wypadku drogowego, w którym zderzyły się trzy samochody.

Jak wstępnie ustalili policjanci 29 – letni mieszkaniec województwa podlaskiego, kierując samochodem marki audi, podczas wyprzedzania ciągu pojazdów, zauważył samochód jadący z przeciwka, więc ponownie wjechał na swój pas ruchu, gdzie uderzył w tył samochodu marki toyota, którym kierował 55 – letni mieszkaniec Przeciszowa, po czym przemieścił się i uderzył w jadący z przeciwka samochód marki mercedes, którym kierowała 46 – letnia mieszkanka województwa śląskiego, a następnie dachował.

W wyniku wypadku poważnych obrażeń ciała doznał kierowca audi, który był reanimowany, a następnie w stanie ciężkim, przetransportowany helikopterem medycznym do jednego ze śląskich szpitali.

Do szpitala zespół ratownictwa medycznego przewiózł kierującą mercedesem, jej męża oraz 15 – letniego syna, a także kierowcę i pasażerkę toyoty. Aktualnie przechodzą oni badania.

Czynności na miejscu były prowadzone były kilka godzin z uwagi na fakt, iż ślady zdarzenia rozciągały się na długości kilkuset metrów.

W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą okoliczności tego wypadku drogowego.


źródło: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy