reklama

Emocjonujący film z akcji gaśniczej

, Na sygnale, Wiadomości, 26.04.2022 14:20, DK
Strażacy z OSP Kęty zamieścili film, aby pokazać jak bardzo odpowiedzialna i niebezpieczna jest ich służba.
Emocjonujący film z akcji gaśniczej
Do pożaru doszło 11 kwietnia w nocy w Kętach. Płonęła hala magazynowa przy ulicy Partyzantów w Kętach, w rejonie stacji kolejowej Kęty Podlesie. W hali o powierzchni ponad 1000 m2 składowane były duże ilości papieru i makulatury.

To był największy pożar w ostatnich latach w Kętach.

- Podsumowując nasze działania, akcja gaśnicza przy ulicy Partyzantów trwała 25 godzin i 7 minut. W kulminacyjnym momencie działań udział brało 21 strażaków (4 zastępy /37 strażaków/ OSP Kęty). Łącznie z powiatu oświęcimskiego, wadowickiego i chrzanowskiego brało udział 36 zastępów straży pożarnej - informuje OSP Kęty.

OSP Kęty pokazuje jak wyglądał pożar fabryki „od środka”. Zobaczcie nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

krml, 26.04.2022 17:52

@zespol, z którego osiedla?

zepol, 26.04.2022 17:24

Szkoda, że nie nagrali filmu (lub nie pokazali), gdzie "chłopcy z Kęt" bali się wejść do zadymionego mieszkania na osiedlu w Kętach,aby zgasić ogień. Być może film nie był aż tak dramatyczny.