reklama

Dziki buszują po Andrychowie [FOTO]

, Na sygnale, Wiadomości, 15.05.2022 11:39, NEWSY CZYTELNIKÓW
Wchodzą nawet do ogródków.
Dziki buszują po Andrychowie [FOTO]
Mieszkańcy informują, że w sobotę (14.05) w Andrychowie pojawiło się stado dzików. Zwierzęta beztrosko spacerują ulicami miasta, wchodzą nawet do ogródków. W ostatnich godzinach dziki widziane były m.in. w rejonie ulicy Wyzwolenia i Kościuszki.

Trzeba zachować ostrożność. Zwłaszcza w nocy kierowcy powinni uważać w terenie niezabudowanym, nieoświetlonym. Zderzenie samochodu z dzikiem przy dużej prędkości pojazdu może skończyć się tragedią.


foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rrror, 15.05.2022 16:12

Wczoraj koło 19-20 takie ładne stadko 5x przechadzało się koło działek na pańskiej, potem ulicą Podgórską by docelowo przebrnąć łąką w stronę Kilińskiego a następnie na Pańską górę. Ładne zwierzaczki :)

dekar, 15.05.2022 14:15

To u nas w Kętach Jelenie sieją spustoszenie są o tyle gorsze bo przeskakują ogrodzenie nawet do 2 metrów . Mam takie nagranie z monitoringu

Burakz wiejskiej , 15.05.2022 12:51

hehe mięso same wchodzi do domu