reklama

Dzięki zgłoszeniu od kierowcy policjanci zatrzymali pijanego rowerzystę

, Na sygnale, Wiadomości, 21.02.2022 08:00,
Jechał na rowerze mając w organizmie 2,7 promila alkoholu.
Dzięki zgłoszeniu od kierowcy policjanci zatrzymali pijanego rowerzystę

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Laskowej k. Zatora. Tuż przed godziną 20 operator numeru alarmowego otrzymał zgłoszenie od anonimowego kierowcy o pijanym rowerzyście jadącym ulicą Nadrzeczną. We wskazane miejsce natychmiast udał się jeden z patroli. Policjanci szybko zlokalizowali rowerzystę. Podczas kontroli okazało się, że jest to 28 – letni mieszkaniec Grodziska. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało 2,7 promila alkoholu.

W związku z popełnionym wykroczeniem jazdy na rowerze w stanie nietrzeźwości do Sądu zostanie skierowany wniosek o ukaranie sprawcy.

- Szczególne podziękowania za prawidłową reakcję, należą się zgłaszającemu, który dbając o bezpieczeństwo, zareagował i powiadomiła policjantów. W ten sposób pomógł wyeliminować kolejnego nietrzeźwego stwarzającego duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego - podkreślają policjanci.

źródło: KPP OświęcimZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy