reklama

Dziecko potrącone w rejonie marketów [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 16.03.2018 08:55,
Pechowy wypadek w Andrychowie.
Dziecko potrącone w rejonie marketów [AKTUALIZACJA]
W piątek (16.03) do zdarzenia doszło w Andrychowie, na ulicy łączącej ulicę Krakowską z rondem przy Kauflandzie i Biedronce. Jak się wstępnie dowiadujemy, samochód najechał dziecku na nogę. Dziecko przechodziło przez przejście dla pieszych.

Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Jak informuje nas rzecznik KPP Wadowice Agnieszka Petek, do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. 12-letni chłopiec prawidłowo przechodził przez przejście na zielonym świetle. Wtedy został potrącony przez mazdę, kierowaną przez 35-letnią kobietę. 12-latek został przewieziony do szpitala.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

troll, 17.03.2018 11:14

Akurat przechodziłem, zgadzam się z Wami. Ale dodam jeszcze jedno- zaczęły się promocje w marketach, ludzie za...lają jak szaleni, by po pierwsze zaparkować, po drugie - kupić. To też przyczyna. W okresie przedświątecznym niejednokrotnie trzeba ,,walczyć" o swoje bezpieczeństwo na mieście. Uważajcie na przejściach, nawet jak jest zielone. Pozdrawiam.

Jepetto, 16.03.2018 21:01

I mamy problem kierowca skręca na zielnym widzi czerwone na przeciwko dla przechodniów więc śmiało jedzie. A tu nagle światło się zmienia i o nieszczęście już łatwo: prawidłowo przechodzący trafia pod koła. Dlaczego : fizyki nikt nie pokona (prędkość auta) i jeszcze przechodzącemu "udało" się mu schować w tzw. martwą strefę kierowcy i tragedia gotowa.

Jepetto, 16.03.2018 20:53

Ale wystarczy wybrać się na spacer a później przejechać to skrzyżowanie autem wykorzystując każdy możliwy wariant. W tym miejscu o czym już kiedyś wspominałem, powstaje dziwne zjawisko: dla przechodzących w stronę mostu a także idących w kierunku przeciwnym (tu ryzyko jest mniejsze , ponieważ jest większa odległość) i jadących ul. Krakowską a także skręcających w stronę marketów w innym czasie włączają się światła zielone. Dla uczestników poruszających się po tzw. "ulicy" zielone włącza się dużo wcześniej względem zamierzających przejść przez "ulicę". Czytamy: drogę.

martin79, 16.03.2018 19:55

robirobi - łatwo jest osądzać kogoś siedząc przed komputerem. Kto z nas jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem! Nikt nie rzucił......AMEN

robirobi, 16.03.2018 14:14

Nic nie pozostaje tylko zatrzymać prawo jazdy , mam nadzieję że tak się zachowali panowie z drogówki.